landscape-2-e-300x300

AUTO ÚVĚR

Profinancujeme libovolný vůz s nulovou akontací.

Naše zákaznické centrum Vám ochotně pomůže s financováním libovolného vozidla. Minimální výše úvěru je 50.000 Kč, horní hranice není omezena. Délku splatnosti si můžete zvolit až na 7 let. Další výhodou je nulová akontace. Úroková sazba je předmětem individuální nabídky, ale pohybuje se na obvyklé tržní úrovni. Postup je velmi jednoduchý, kontaktujte naši zákaznickou linku buď telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu, sdělte nám Váš požadavek, který on-line zpracujeme. Do 15ti minut budete znát výsledek. Po podpisu příslušné smluvní dokumentace je vozidlo Vaše.

ZPĚTNÝ LEASING

Vyplatíme až 300.000 Kč oproti Vašemu vozidlu, který pak můžete dál používat.

Dostali jste se do přechodných finančních obtíží a potřebujete finanční prostředky na její překlenutí? V případě, že vlastníte vozidlo, můžete jím ručit a získat tak krátkodobou půjčku až 300.000 Kč na dobu až 3 let. Výhodou je, že po dobu ručení a splácení můžete vozidlo nadále používat. Tuto službu, v rámci testování, poskytujeme na území Prahy a Středočeského kraje. Zažádat můžete standardně prostřednictvím našeho zákaznického centra.

landscape-1-300x300
landscape-3-300x300

VÝHODNÁ HYPOTÉKA

Věděli jste, že Vám umíme zařídit hypotéku s úrokem již od 1,69%?

Naše dceřiná společnost Liquid Finance Vám zajistí komplexní financování Vašeho bydlení. Spolupracujeme se všemi hypotečními bankami a stavebními spořitelnami, proto Vám můžeme zařídit tu nejvýhodnější hypotéku právě pro Vás. Na základě Vašich požadavků vypracujeme možné řešení Vašich potřeb a společně vybereme to nejvhodnější. Naše služby jsou bezplatné a šetří Váš čas. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho zákaznického centra.